Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > Marx a Spencer
únor 25
Marx a Spencer

To je krásné sobotní ráno! Probudil jsem se sice s trošku bolavou hlavou po včerejší koktejlové smršti, ale hned se mi rozjasnil den. Juchů. K vánočce s marmoškou sem si otevřel psaní. V krásné zelené obálce mi píše moje oblíbená prodejna oblečení Marks & Spencer. A do toho krásně svítí už skoro jarní sluníčko.

A k tomu všemu jsem dostal 30 korun! Slovy třicet! Není to nádhera?

Můžu si teď dovolit tolik věcí! Hned jak se trošku proberu z toho krásného šoku, vyražím utrácet. Budu si tam vybírat celé dopoledne a pak si to všechno budu celé odpoledne zkoušet a oblíknu si to všechno na sebe a něco si upeču.

No, to je asi taky tak všechno, co bych moh se svými "třiceti" udělat. Když si trošku přispěju dalšíma šesti stříbrňáčkama, dosáhnu už na přísady do pečení! To se pomějeme!

Marx a Engels, sereme na vás tupí zákoši!

To je jak za komančů. Nejdřív měna a pak se mě vysmějou tímhle. Paráda.

Do Marx a Engels chodím nakupovat celkem často. Mám od tam všechny obleky, košile, asi 10 pyžam, trička, kalhoty. Manželka taky x. Pravidelně tak dvakrát ročně alespoň tam kupuju poukázku našim k různým narozkám a vánocům. Myslím, že jsem vcelku solidní zákazník. Zajímalo by mě, kdo tam utrácí víc než naše rodina.

Měl jsem donedávna zelenou zákaznickou kartičku. Nevím na co to bylo, ale vždycky jsem ji předložil při nákupu a měl dobrý pocit, že ke mě nějak patří a že jsem dlouholetý zákazník.

Pak přišla měna. Před pár měsíci jsem dorazil do obchodu a nakupoval (jak je vidět v obrázku, za zřejmě houmlesáckých, 2600). Ukážu kartu a paní mě s ní pošle do háje. Karty zrušeny. No, měl jste dostat poštou novou. Nedostal? Tak to máte smůlu :-) Tuhle starou co máte, si teda můžete strčit víte kam. Ale my vám vystavíme novou, aby vám to nebylo líto, a dokonce to budete mít tak super, že vám tam rovnou dáme už body za tenhle nákup. No není to krása? Uvědomte si - nová karta, hned body, nemusíte na nic čekat a budete tam mít rovnou body!

A teď mě věnovali 1% z útraty! To je taková krása. Lepší info zákazníkovi by bylo už jenom "socko, jdi do prdele".

 

 

 

Comments

Re: Marx a Spencer

Mimochodem, dobrá politika obecně. Za každý 3 000 dostanete slevu 30. To jako za 30 000 máte 300,-. Jakože když si koupíte 30 košil, během půl roku (protože se body nepřevádí), tak dostanete 300,- a můžete si užívat a rozhazovat.
ondas on 25.2.2012 9:49

Add Comment

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Type number two as digit *


Semhle vyplňte číslici dvě. Předchozí antispemové pole nefunguje úplně dokonale, zdá se, že jsou i spamery, které pochopily, že je občas potřeba vyplnit autora :-)

Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments