Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > Vtip i pro ajťáky
březen 23
Vtip i pro ajťáky

Děti ve škole dostanou za úkol připravit si nějakou příhodu s ponaučením. Druhý den tedy každý vypráví, Janička má ponaučení, že "nedávej všechna vejce do jednoho košíku" a Tomášek, že "neházej perly sviním" apod. Nakonec přijde na řadu Pepíček a vypráví.

"To strejda Milan zrovna letěl s ostatními paragány z mise v Kosovu, už měli otevřenou lahev slivovice a těšili se domů, když je sestřelili. Jak padali, strejda ještě pomohl otevřít padák jednomu kamarádovi a pak sám zjistil, že ten jeho se mu zasekl, tak aspoň dopil tu lahev slivovice. Ještě než dopadl, stihl 15 partizánů kulometem postřílet, aby vyčistil místo doskoku pro kamarády, kteří se snášeli pomaleji. Naštěstí je cvičenej, takže dopadl do džudokotoulu a hned pokračoval, takže jich dostal dalších 20 než mu došly náboje. Naštěstí měl s sebou pořádnej žabikuch, tak jich ještě 12 podřízl a když se mu zlomil, dorazil zbylých 5 holýma rukama."

Otřesená učitelka se ptá "a Pepíčku, proboha, a jaké z toho teda plyne ponaučení?". "Neser strejdu Milana, když je nalitej."

 

Comments

There are no comments for this post.

Add Comment

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Type number two as digit *


Semhle vyplňte číslici dvě. Předchozí antispemové pole nefunguje úplně dokonale, zdá se, že jsou i spamery, které pochopily, že je občas potřeba vyplnit autora :-)

Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments