Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > Hlavně nenápadně
duben 20
Hlavně nenápadně

Na co asi potřebuje Izraelská certifikační autorita kopii vašeho pasu a řidičáku? Kdyby se vám stalo, že vás v cizině zatknou kvůli vraždě nějakýho arabskýho teroristy, nebo bude v novinách, že vás zastřelili při pokusu o proniknutí do Iránské výrobny atomovek​, tak víte odkud vítr fouká. Ale kdyby se vám z kreditky ztratily nějaké peníze, berte to tak, že jste přispěli na nějakou bohulibou akci :-)

startssl.gif

Comments

Thawte Notary vs. StartSSL

Ondro,  zeptejte se co dělal Martin Pavlis a Mirek Knotek s kopiemi dokladu, které získali v době kdy se vydávaly certifikáty společnosti Thawte a oni byli notáři pro ověření totožnosti. 

    Vždy bude třeba zajistit ověření uživatele certifikátu to si nemusíme vykládat.  Tento požadavek se vztahuje pouze na podepsaný certifikát označovaný na webu jako Class 2 - StartSSL™ Verified.

   Než kolem sebe začnete kopat dívejte se do koho kopete, člověk jenž danou autoritu zaštiťuje je https://blog.startcom.org/?page_id=2

   Zatím jsem vás považoval za seriozní zdroj informací, nebyl bych potěšen pokud by jste sklouznul do kategorie lidí, kteří si neověřují fakta a dělají unáhlené závěry.

      Viktor
 on 22.4.2011 22:23

Odpověď :-)

Já nijak nekopu, jen mi to připadlo zajímavé na zamyšlení, co by se s vašimi údaji mohlo třeba stát :-) Nevím jestli je nutné, aby si doklady vůbec uchovávali, stačí přece, že garantují jejich ověření v okamžiku vydání - potřebné informace se umístí do certifikátu. Nevím ani kdo je Eddy Nigg :-) Jediné, co je z jejich webu závazné ověřeno je, že ta certifikační autorita je z Izraele.
 on 15.7.2011 18:41

Add Comment

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Type number two as digit *


Semhle vyplňte číslici dvě. Předchozí antispemové pole nefunguje úplně dokonale, zdá se, že jsou i spamery, které pochopily, že je občas potřeba vyplnit autora :-)

Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments