Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > Vtípek co zapadnul v mailboxu
leden 15
Vtípek co zapadnul v mailboxu

Jéé, před nějakou dobou jsem zřejmě dostal mail s tímhle vtipem, ale čtu ho až teď:

Turista v cizí zemi po pár dnech už značně znaven prohlížením historických památek si řekne, že by se chtěl kouknout i někam jinam. Rozhlídne se po náměstí a do oka mu padne zverimex. Vleze dovnitř s tím, že se mrkne, jakou exotickou zvířenu chovají místní ... rybičky - klasika, papoušci - klasika, králíci - klasika, želvy - dneska už i v jeho zemi takřka klasika ... opice - no konečně něco zajímavého, v jeho zemi nevídaného. Prohlíží je zprava, zleva ... prostě klasické opice. V tu chvíli vejde do obchodu zákazník a rovnou k prodavači, že chce jednu C++ opici. Prodavač ani nemrkne, vyndá z klece jednu opici a řekne si za ni 10 000$. Turistovi div že nevypadnou oči z důlků - znovu si prohlíží opice, ale nic zajímavého na nich neodhalí. Proto jde k prodavači a zeptá se proč jsou ty opice tak drahé. A prodavač okamžitě začne vychvalovat, jaká je to super investice, že ty opice umí programovat v C++ - krásný čistý kód.

Turista prohlíží dál obchod a najde druhou klec s identicky vypadajícími opicemi, ale cenovkou 20 000$. A opět mu to nedá a přeptá se na ně prodavače. A prodavač na to, že je to ještě lepší investice, protože ty dražší umí samozřejmě víc jazyků: C#, Javu, php, ajax, power shell ...

Do třetice najde klec v rohu, kde sedí jedna jediná osamělá opice, na pohled naprosto identická s předchozíma, ale s cenovkou 80 000$. Turista se vyděsí a zase jde za prodavačem, v čem že umí programovat tahle .... Prodavač se rozpačitě podrbe na hlavě a řekne: "Víte, od té doby, co ji tady máme, tak jsem ji vlastně neviděl nic dělat, ani nic programovat. Ale všechny ostatní opice jí poslouchají a říkají jí Project Manager"

Comments

nice

Thank you for giving this useful information. I am really interested in the information you have provided. https://freegamesonline.io/
Andrea Richards on 30.8.2023 3:24

seoo

thanksssssssss   <a href="https://gfhfghgh">hggjhjhk</a>
seo on 4.9.2023 10:13

Add Comment

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Type number two as digit *


Semhle vyplňte číslici dvě. Předchozí antispemové pole nefunguje úplně dokonale, zdá se, že jsou i spamery, které pochopily, že je občas potřeba vyplnit autora :-)

Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments