Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > NUKIB CyberCon dodělávky
září 18
NUKIB CyberCon dodělávky

Předně děkuji za možnost zúčastnit se!

a) teď jsem znovu vyzkoušel tu ne úplně podařenou schránku. Nevím proč, ale i v tom VMCONNECT klientovi RDP to teď funguje normálně tak, jako v případě MSTSC klienta RDP.

Okno se skenerem schránky ve vzdáleném RDP (ať je to MSTSC nebo VMCONNECT) můžete mít klidně i minimalizované. Pokud v jiném okně VMCONNECT dáte něco do schránky, 1-2 sekundy to tam necháte, dáte tam něco jiného a takhle několikrát dokola, můžete se následně jít přesvědčit do toho prvního minimalizovaného okna, že všechny schránky to vycucalo v průběhu. A to aniž by to okno bylo vidět.

Důvod proč to včera fungovalo až s tou poslední schánkou nevím, možná jsem ten první text do schránky korektně nevložil, nebo to bylo vytuhlé, nebo možná moc rychlé, teď jsem tomu dával 1-2 sekundy čas. Nebo to prostě někdy přes minimalizovaná okna nefunguje. Ale teď ve vlaku to opět funguje :-)

b) prý byly nějaké dotazy, které jsem nestihl zodpovědět v tom online systému a po přednášce jsem je tam už neviděl. Kdokoliv cokoliv, pište emailem prosím.

c) po přednášce, ještě než jsem zdrhal zpátky do práce, jsem stihl promluvit s jedním pánem, co mi říkal senzační UAC bypass a další věci. Kdybyste ho někdo znali, řekněte mu, ať se mi ozve :-) Nemám na něj bohužel kontakt. Chtěl jsem původně nasprejovat na zeď v podchodu něco ve stylu "hledám simonu z čochu ze soboty, ozvi se. značka ten co ti držel vlasy". Ale pak jsem si říkal, že jsme dospělí lidé :-DDD

 

Comments

Re: NUKIB CyberCon dodělávky

Dobry den. Ja se na sli.do ptal, jaky tedy pouzivate antivirus Vy? Pokud nejaky :-). Jinak super prispevek, dokazete hezky udrzet pozornost obecenstva :)
Lano on 18.9.2020 7:47

Re: NUKIB CyberCon dodělávky

normálně Windows Defender. Všechny antiviry jsou stejné :-)
ondass on 18.9.2020 7:59

Re: NUKIB CyberCon dodělávky

... nebo kecám. nejsou. Defender je stabilní a nekazí výkon a nedělá věci, které bych od něho neočekával. Všichni ostatní vám tam instalují různé firewally, SSL inspekce a fejkují certifikáty, vylepšení výkonu, optimalizace paměti a optimalizace registrů a podobné sračky
ondass on 18.9.2020 8:00

Re: NUKIB CyberCon dodělávky

Dobry den. Ja jsem se pres sli.do ptal, jaky mate nazor na ruzne spravce hesel? (Avast passwords, KeePass, ...)
. on 20.9.2020 13:10

Re: NUKIB CyberCon dodělávky

mrknete se prosim hned na dalsi clanek, kde mam k tomu clanecek.
ondass on 21.9.2020 9:02

Good

Each player in the Puppet hockey game will have five attempts to get the most points and win the game.
https://puppethockey.com/
Makisol on 24.7.2023 9:10

contexto

Contexto is an intriguing word game that offers players an infinite number of attempts to deduce a concealed word, while also providing them with indications pertaining to the contextual resemblance. https://contextogame.io
berrty on 30.8.2023 8:53

Add Comment

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Type number two as digit *


Semhle vyplňte číslici dvě. Předchozí antispemové pole nefunguje úplně dokonale, zdá se, že jsou i spamery, které pochopily, že je občas potřeba vyplnit autora :-)

Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments